4 büyüklerin marka kişilikleri

Marketing Türkiye dergisinde ''Türk Futbol Markaları konumlandırma tablosu'' adı altındaki araştırmasına göre dört büyük kulubün marka kişilikleri şöyle; Beşiktaş için sadık/ samimi/ bizden/ geleneksel, Fenerbahçe için yetenekli/ popüler/ bireysel/ eğlenceli, Trabzonspor için sert/ kuvvetli/ hırslı/ tutucu/ maço, sevdiceğim Galatasaray için ise sofistike/ öncü/ karizmatik/ havalı.. Kaynak böyle diyor..
Edit: Fenerbahçe'nin ençok taraftar kısmı bir nevi tartışmalı buraya lütfen.

3 [ YORUM YAZ ]:

Ali Ece dedi ki...

Çok güzel bir blog,bugün izninle radyoda da bahsedeceğim
saygılarımla

Adsız dedi ki...

Çin Konsolosluğuna Gidiyoruz!

İçimiz kan ağlıyor!

Kendi soyumuzdan olan müslüman türk kardeşlerimiz haince, acımasızca, şerefsizce katledilmekte ve bu olaylara maalesef tüm dünya seyirci kalmaktadır.

Bu yaşananlara artık bir dur demenin, kardeşlerimizin yanında olduğumuzu göstermenin ve bir kıvılcım olmanın vakti geldi.!

Cumartesi günü 14:00’de Tarabya’da bulunan Çin Konsolosluğuna gidip protestoda bulunacağız. Galatasaray’lı olup olmaması hiç önemli değil herkes eşini dostunu, arkadaşını alıp cumartesi günü Tarabya’da olmalı!

ultrAslan

Adres Bilgileri :
Memduh Paşa Yalısı Mısırlı Cad. Tarabya İstanbul
Tel : 90 212 299 21 88

uğur kaya dedi ki...

@ Ali Ece

Çok teşekkür ederim ilginize ve yorumlarınıza. Sizin referanslarınızı yazmaya kalksam inanın sonunu getiremem. Fakat copy-paste işi görür. FourFourTwo dergisi yazarı, yazı işleri müdürü, Lig Radyo yorumcusu programcısı, Skytürk yorumcusu... Dinar Bandosu gitarcısı, ortak söz yazarı bestecisi, allah aşkına ilgilenmediğiniz bir branş varmı? Çok gururlandım çok teşekkürler, saolun..